İlk Üyelik Bonusunu Kaçırmayın!

Hakkımızda

Av Kamp Marketi olarak 2013 yılı başlarında çeşitli online platformlarda başlayan ticaret hayatımıza 2018 yılında yeni bir anlayış getirerek kendimize ait www.avkampmarketi.com sitemizi kurduk. Kaliteden taviz vermeden, müşteri memnuniyeti esasınına dayanarak ve daima yeni sezon ürünleri sunmak önceliğimizdir.

Dünyaca ünlü markalara ait balık avı, kara avı, doğa sporları, kamp ve outdoor teknoloji ürünlerinin uygun fiyat ve ödeme koşulları ile satışının gerçekleştirilmesini hedeflemekteyiz. Sorunsuz paketleme, hızlı gönderim, kolay iade-değişim seçenekleri, satış sonrası müşteri hizmetleri ve teknik destek gibi unsurlardan ödün vermeden müşterilerimizi beğenisini ve güvenini kazanmaktayız. Büyük veya küçük iş demeden, müşterilerimizin her türlü ihtiyaçları için çözümler üretmekteyiz. Sadece ürün satışı ile değil, kurmuş olduğumuz avcılık, doğa sporları ve kampçılık ile ilgili blog sayfalarımızla da müşterilerimize teknik bilgiler sunmaktayız.

Amacımız; avcılık, balıkçılık, kamp ve doğa sporları ile ilgili konularda tanınmış ve aranan bir firma haline gelerek hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmaktır.